• חדש
Stemclas כדור פלזמה/אור/מנורה, פלזמה חשמלי ערפילית ברק כדור, רגיש למגע, גזע צעצועים, מסיבות, קישוטים, מתנה מדהימה לחג של יום הולדת (3 אינץ', USB מופעל)

Stemclas כדור פלזמה/אור/מנורה, פלזמה חשמלי ערפילית ברק כדור, רגיש למגע, גזע צעצועים, מסיבות, קישוטים, מתנה מדהימה לחג של

ILS 26.98

כמות
טובה זמינה

【ליהנות פלאי מדע】אתה מחפש מתנה מדהימה עבור הילדים או החברים שלך?מוצר זה יהיה לענות על הצרכים שלך.גלה כיצד צבעוניים "סרטים" (פלזמה) עובד בצורה מעניינת ובטוחה לחלוטין.יש כל כך הרבה כיף. 【רגיש למגע&USB מופעל】הפלזמה היא קסם.תוכלו ליהנות את ההשפעה החזותית.הפלזמה גם מגיב למגע שלך.הוא מצויד עם יציאת USB עבור אספקת החשמל, יכול להיות מחובר עם מתאם חשמל, מחשב, מחשב נייד, כוח הבנק, המכונית מתאם, וכו'. 【מושלם לקישוט】את כדור הפלסמה מושלם לקישוט בחדר השינה, במשרד, בסלון.זה גם בחירה מצוינת עבור הצדדים.זה יהיה ליצור מיסתורי, חם, אווירה נוחה למסיבה או פסטיבלים.אני בטוח שלך, חברים ומשפחות יהיה התרשם, מופתע על ידי זה מגניב. 【עבור כל קבוצות הגיל】זה מתנה אידיאלית הוכחת פיסיקה מדע לכל סקרן אנשים.למידה מדריך & המדריך כולל לא רק להציג את הרכיבים של כדור הפלסמה, אלא גם את הידע על הפלזמה היווצרות.ללא תוספת הכישורים הדרושים. 【איכות פרמיה】Stemclas מציע לך מגוון רחב של גזע מוצרים.אנו שואפים לפתח פריטים באיכות גבוהה עבור הלקוחות שלנו.שביעות הרצון שלך היא 100% מובטח.אם אתה לא מרוצה עם המוצרים שלנו, יידעו אותנו כדי שנוכל לתקן את זה בשבילך.

אודות הסחורה

מוצרים דומים בקטגוריה