• חדש
חחח הפתעה OMG הפתעה להתלבש מעצב קיט ע אופק קבוצה ארה ב, Mix & Match מדבקות & אבני חן כדי ליצור אופנתי נראה על 3 בגודל בובות. כולל 12 הפתעה אביזר חבילות & יותר

חחח הפתעה OMG הפתעה להתלבש מעצב קיט ע אופק קבוצה ארה ב, Mix & Match מדבקות & אבני חן כדי ליצור אופנתי נראה על 3 בגודל בובות.

ILS 44.98

כמות
טובה זמינה

להלביש את lol הפתעה!O. M. G. אחיות : קבוצה זו כוללת 3 בגודל lol הפתעה O. M. G. בובות כולל המלכותי דבורה, הגברת דיווה, ו Neonlicious!.MIX & MATCH STAND-OUT מדבקות : ליצור טונות של שלך נראה עצבני על האכזריים ביותר trendsetters!לקלף את העיצובים מן המדבקה המצעים ולמקם אותם בכל מקום שאתה רוצה על הבובות שלך, עד אשר נראה הוא סופר מדהים!.הפתעה & אביזרים : פתח את עיוור שקיות למצוא כל מה שאתה צריך כדי ליצור בלתי ניתן לעצירה גלאם — כמו מקל על איפור, דבק אבני חן, שריטה & לחשוף מדבקות, טונות של אביזרי כיף!.מנהל את העולם בסטייל : האו " ם-מקפלים את תעמוד על הגב של בובות כדי להפוך אותם תעמוד באור הזרקורים והרגו את המסלול.הסט כולל : 3 בגודל אופנה בובות, 3 הפתעה לגרד ולחשוף את המדבקה מצעים, 100 אבני חן נוצצות, 5 הפתעה מדבקה סדינים, 12 מפתיע לגלות אביזר שקיות, Easy-to-בצע את ההוראות.סגנון : ג ' מבו להתלבש בובות.

אודות הסחורה

מוצרים דומים בקטגוריה