• חדש
WZFANJIJ גג מתלה מטען סל, אוניברסלי לרכב העליון המוביל מתלה מתכוונן אורך נגד חלודה הרכב המובילים מטען בעל הספק סל,שחור-12790cm

WZFANJIJ גג מתלה מטען סל, אוניברסלי לרכב העליון המוביל מתלה מתכוונן אורך נגד חלודה הרכב המובילים מטען בעל הספק סל,שחור-12790cm

ILS 48.90

כמות
טובה זמינה

** עשוי מסגסוגת אלומיניום, עמיד למים, אנטי קורוזיה.את הביצועים הטובים ביותר יכולים להישמר בכל מזג אוויר. ** את משקל מקסימלי של המשקוף הוא 200kg, כך לקוחות יכולים לשאת מספיק דברים עם אותם בעת נהיגה. **מצוין חלקה חיבור ללא קידוח או חיתוך.פשוט להחליק מראש בעמדה ולנעול אותו על תקן הצדדי. **לאחר התקנה, חיבור מוט יציב.אין רעש מהכביש בעת נהיגה, אינו משפיע על קילומטראז'. **אווירודינמי סגנון ביעילות מפחית רעש רוח, הוא מאוד גמיש.זה מספק אלגנטי פתרון בטוח על הגג טעינה.מפרט : שם המוצר : שכבה כפולה מתלה הגג סל strap Black Material : סגסוגת אלומיניום.התקרה המדף גודל : 127*90 סנטימטרי,127*100 ס "מ,140*100 ס" מ,160*100cm Load קיבולת : 200 ק " ג/440 lb Position על הרכב : הגג.מתאים לכל מכוניות, קרוונים, נגררים, וכו'.תכונה : עשוי מסגסוגת אלומיניום, עמיד למים, אנטי קורוזיה.תמיד לשמור על ביצועים מושלמים.העומס המקסימאלי של המוט מגיע 200kg / 440lbs, המאפשר ללקוחות לקבל מספיק דברים במהלך למרחקים ארוכים.מצוין חלקה חיבור ללא קידוח או חיתוך.רק שקופיות, לנעול מראש את עמדתו על הצד המקל.לאחר ההתקנה, את המקום של רוד הוא יציב.הכביש הרעש הוא אפס בעת רכיבה, זה לעולם לא ישפיע על קילומטראז'.זה ביעילות מפחית רעש רוח, הוא עמיד מאוד.זה מספק אלגנטי ובטוח פתרון עומס המבוצע על ידי גג.חבילה כללה : גג 1x2x Includes 1 סט של צורך toolsnotes : 1. בשל הבדל של אור, מסך, את הצבע בפועל של המוצר עשויים להיות שונים מעט מן התמונה, בבקשה להבין.2. עקב מדידה ידנית, בבקשה לאפשר שינוי של 1-3 ס " מ.

אודות הסחורה

Product name:
Double-layer roof rack basket strap
Material:
Aluminum alloy.
Ceiling shelf size:
127*90cm,127*100cm,140*100cm,160*100cm
Load capacity:
200 kg/440 lb
Position on the vehicle:
roof.
Suitable for all cars, caravans, trailers, etc. :
feature:
Made of aluminum alloy, waterproof and anti-corrosion. Always maintain perfect performance. :
The maximum load of the crossbar reaches 200kg / 440lbs, allowing customers to get enough things during long-distance travel. :
Excellent seamless connection without drilling or cutting. Just slide and lock to the preset position on the side stick. :
After installation, the joint of the rod is stable. The road noise is zero when riding, and it will never affect the mileage. :
It effectively reduces wind noise and is very durable. It provides an elegant and safe solution to the load carried by the roof. :
Package Included:
Roof 1x :
Includes 1 set of necessary tools :
notes:
1. Due to the difference of light and screen, the actual color of the product may be slightly different from the picture, please understand. :
2. Due to manual measurement, please allow a difference of 1-3 cm. :

מוצרים דומים בקטגוריה