• חדש
Colcolo 0-30V 2mA-3A מתכוונן ברציפות DC מוסדר

Colcolo 0-30V 2mA-3A מתכוונן ברציפות DC מוסדר

ILS 137.55

כמות
טובה זמינה

מעגל מתח יכול להיות בין 0 v, תפוקה נוכחית יכולה להיות אמא של 2 עד 3 מתכוונן ברציפות, להגדיר את הפלט הנוכחי, אם את מעגל הניסוי עולה הנוכחית (לרבות לקצר),.מעגל הגנה מיידית, לא לגרום סכנה כגון צריבת המכשיר, אלקטרונית מייצרת יד ימינו.איכות גבוהה DC מוסדר אספקת חשמל של מי פלט מתח מתכוונן ברציפות מ-0 ל-30 V.כולל מעגל להגביל את הפלט הנוכחי אשר מאפשר תפוקה נוכחית להיות מתכוונן ברציפות מ 2m A עד 3 A.לספק הנוכחי מגביל, תצוגת LED, על עומס והגנה קצרה.זה אף פעם לא מפחד הזיקוקים!כאילו עושה כל מיני אודיו מעגל חבר, לעתים קרובות בשל השונות מתח עבודה ו מעגל יש לי כאב ראש, מעגל זה יכול גם שתי סדרות לתוך ספק כוח כפול, יכול לענות על הצרכים של כל מיני משתמשים.תיאור : מעגלי מתח יכול להיות בין 0 v, תפוקה נוכחית יכולה להיות אמא של 2 עד 3 מתכוונן ברציפות, להגדיר את הפלט הנוכחי, אם את מעגל הניסוי עולה הנוכחית (לרבות לקצר), מעגלי הגנה מיידית, לא לגרום סכנה כגון צריבת המכשיר, אלקטרונית מייצרת יד ימינו. - זה אף פעם לא מפחד הזיקוקים!כאילו עושה כל מיני אודיו מעגל חבר, לעתים קרובות בשל השונות מתח עבודה ו מעגל יש לי כאב ראש, מעגל זה יכול גם שתי סדרות לתוך ספק כוח כפול, יכול לענות על הצרכים של כל מיני משתמשים. - איכות גבוהה DC מוסדר אספקת חשמל של מי פלט מתח מתכוונן ברציפות מ-0 ל-30 V. - כולל מעגל להגביל את הפלט הנוכחי אשר מאפשר תפוקה נוכחית להיות מתכוונן ברציפות מ 2m A עד 3 A.לספק הנוכחי מגביל, תצוגת LED, על עומס והגנה קצרה.מפרט : חומר : פלסטיק מפורט של המוצר גודל : 84mm X 84mm/3.31 X 3.31 אינץ ' - תכונה : קלט מתח : 24 V AC - קלט נוכחי : 3 A - מקסימום מתח יציאה : 0 עד 30 V רציפה מתכווננת - תפוקה נוכחית : 2m A - 3 A מתכוונן ברציפות - פלט מתח : מינימום 0.01%חבילה כוללת : 1 חתיכה מתכוונן DC מוסדר אספקת חשמל ערכת DIY : יש להתקין את ההתנגדויות ואת דיודות על פי PCB תרשים.לוודא ערכי התנגדות, דיודה מודלים והתקנה כיוון נכונים.בבקשה להתקין רכיבים אחרים, מקטן עד גדול, נמוך עד גבוה.בשל איכות בידול של צגים, תאורת אפקט, התמונה עשויה שלא לשקף 100% את הצבע המקורי של הפריט.

אודות הסחורה

- Material:
plastic
- Product detailed size:
84mm X 84mm/3.31 X 3.31 inch
- Feature:
Input voltage
- Input current:
3A
- Maximum Output voltage:
0 to 30V continuous adjustable
- Output current:
2mA - 3A continuously adjustable
- Output voltage :
minimum 0.01%
Package Includes:
1 Piece Adjustable DC Regulated Power Supply DIY Kit :
Please install the resistances and diodes according to PCB diagram. Make sure resistance values, diode models and installation direction are correct. :
Please install other components from small to large, low to high. :
Due to the quality differentiation of monitors and lighting effect, the picture may not reflect 100% the actual color of the item :

מוצרים דומים בקטגוריה