• חדש
דנ א: נהיגה HL-3D-E9005-BK שחור LED 3D הילה הטבעת DRL פנסי גבוה נמוך קרן ענבר הוביל אותות הפעלה תואמת 06-08 ב. מ. וו 323I 4 דלתות סדאן תואם עם 05-08 ב. מ. וו 325I 4 דלתות סדאן.

דנ א: נהיגה HL-3D-E9005-BK שחור LED 3D הילה הטבעת DRL פנסי גבוה נמוך קרן ענבר הוביל אותות הפעלה תואמת 06-08 ב. מ. וו 323I

ILS 436.32

כמות
טובה זמינה

התכנית מתחילה במועד הרכישה.המוצר תקלות ותקלות מכוסים לאחר אחריות היצרן.אין עלויות נוספות תיקונים - חלקים, עבודה, ומשלוח כלולים.לבטל בכל עת, החזר כספי מלא תוך 30 הימים הראשונים.ניתן להעברה עם מתנות.קל טוען תהליך להגיש תביעה בכל עת 24/7 באמצעות אפליקציה לנייד, באופן מקוון או בטלפון. .אמיתי התקע מצויין בשביל להראות להשתמש או להחליף ישן ושחוק פנסים.משפר את הנראות של סימוני הכביש והתנועה סימנים להפחתת תאונות הדרכים.מספק נראות טובה יותר כדי לשמור על נהיגה בטוחה תוך גשום, בוצי או מושלג ימים.העדשות אוויר חזק ועמיד במים כדי להגן על הפנסים מפני מזג אוויר רע.Plug-n-Play מבצע, ישיר בולט-על OE Fitment או החלפה של המניה היחידה.לא דורש שינוי או קידוח.הערה : הוראות התקנה אינה כלולה.מקצועיות המתקין מומלץ מאוד!.שמירה על הרכב שלך הפנסים הוא מכריע את הבטיחות בדרכים, כמו גם את הבטיחות של אחרים, במיוחד במזג אוויר סוער או בשעות הערב.את הפנסים לאפשר לאחרים לראות אותך ולהגדיל את הנראות שלך בסביבות כי הם פחות אידיאלי, אז זה חיוני כדי לתחזק כראוי להם.לקבל את האורות שלך בדקתי כדי לוודא שהם באמת עוזר ולא הצגת סיכונים מיותרים.מומלץ הפנסים מכוונים לפחות פעם בשנה, מאז ההתאמות שלהם עשויים להשתנות לאורך זמן בגלל מספר גורמים.הטכנאים המקצועיים שלנו לעשות כבד מחקר ופיתוח בדיקות רכב ויישומים fitments עבור המוצרים שלנו.אנחנו עושים גם בדיקות מחמירות על חוזק, עמידות, כמו גם אריכות ימים של החומר על מנת לוודא מתי המוצר יגיע אל הצרכנים סוף זה מוכן ללכת ללא דאגות.פנסים ראשיים (פנס) היא מנורה מחוברת לחלק הקדמי של רכב להאיר את הדרך קדימה.ביצועים פנס יש והשתפר לאורך הרכב גיל, בעקבות הפער הגדול בין היום לילה ההרוגים בתאונות.פנסים הם אחד המרכיבים החשובים ביותר ברכב שלכם; הם מאפשרים לך לראות את הדרך לפניך בבירור במהלך הלילה, בכל מזג אוויר גרוע שעשויות להתעורר.על הפנסים הקדמיים לשדרג את הפנים של הרכב שלך עם סגנון ברור וקיצוני טווח.

אודות הסחורה

מוצרים דומים בקטגוריה