• חדש
דיו קעקוע להגדיר, 25pcs מקצועי Microblading צבעי קעקוע להגדיר Longlasting הגוף קעקוע אימון פיגמנטים דיו קעקועים מקצועיים אספקת עבור אמנים מקצועיים או מתחילים.

דיו קעקוע להגדיר, 25pcs מקצועי Microblading צבעי קעקוע להגדיר Longlasting הגוף קעקוע אימון פיגמנטים דיו קעקועים מקצועיים

ILS 32.69

כמות
טובה זמינה

שימוש לטווח ארוך : לטווח ארוך דיו קעקוע, 30מ " ל לבקבוק.יכול לשמש אותך במשך זמן רב.צבעים בהירים, גבוהה תצוגת chroma, היא הבחירה הטובה ביותר עבור קעקועים.לטווח ארוך דיו קעקוע, עדין ומרקם חלק, קל ליישם.בשימוש נרחב : שלנו דיו קעקוע יכול לשמש גבה קעקוע, שפתון, אייליינר קעקוע, פרק כף היד, אצבע, נמר הפה, הצוואר, אוזניים, קרסול, וכו'.הגבה קעקועים, הלבנת שפתיים, איפור, קעקועים.מתאים עבור אמנים מקצועיים או מתחילים.מהר צביעה : המקצועי שלנו צבעי הקעקוע הם מעודנים עם מולקולרית מולקולות.זה יכול מהר מאוד לחדור את פני השטח של העור, צבע במהירות.קל צבע ללא דהייה, מה שהופך את הקעקוע שלך חי יותר ואטרקטיבי.ביצועים יציבים כדי להבטיח חוויית המשתמש.קלה ובטוחה שלנו : צבעי הקעקוע הם עשו עם מסורתי צמח נוסחאות.בטוח, ללא תופעות לוואי, ללא גירוי, לא מזיק לעור.כל פיגמנטים על ידי קרינה.אפילו עור רגיש ניתן להשתמש בו בביטחון.קעקוע אספקה קעקוע פיגמנטים : קל צבע, צבע בהיר וללא שינוי צבע, לעשות את הקעקוע חי יותר ואטרקטיבי.מהר צביעה, ביצועים יציבים ולא דחייה.אין דהיית צבע כדי להבטיח חוויית המשתמש.כל קעקוע פיגמנטים.מתאים לאמנים מקצועיים להשתמש או מתחילים להתאמן.תכונות : 1. תמציות צמחים טבעיים עם טכנולוגיה חדשה, לא גירוי ובטוח לשימוש.2. קל צבע, צבע בהיר וללא שינוי צבע, לעשות את הקעקוע חי יותר ואטרקטיבי.3. מהר צביעה, ביצועים יציבים ולא דחייה.אין דהיית צבע כדי להבטיח חוויית המשתמש.4. לטווח ארוך דיו קעקוע, עדין ומרקם חלק, קל ליישם.5. כל קעקוע פיגמנטים עיקור.מתאים לאמנים מקצועיים להשתמש או מתחילים להתאמן.מפרט : סוג פריט : קעקוע Ink Color : כמו תמונות Show Net תוכן : 5ml Quantity : 25 Pcs Package הרשימה : 25 * קעקוע Inks Note : 1. ישנם צבעים רבים, חלקם עשוי להיות חוזרות ונשנות, בבקשה להבין.2. חלק דיו ממוקם במשך זמן רב, בלבד, זה נורמלי.לנער היטב לפני השימוש.3. הסיבה העיקרית ריבוד זה צפיפות של טונר שונה מן הצפיפות של המים, מומלץ להתאמן על שקר העור.

אודות הסחורה

מוצרים דומים בקטגוריה