• חדש
ROZJOVU שפן שפן ארנבת ללעוס צעצועים חריקת שיניים הכלוב תלוי צעצוע אורגני מחמד פינוקים באני Chinchillas אוגרים(מתוק במבוק+תפוח מקלות+אספסת עוגות+חציר טימותי)

ROZJOVU שפן שפן ארנבת ללעוס צעצועים חריקת שיניים הכלוב תלוי צעצוע אורגני מחמד פינוקים באני Chinchillas אוגרים(מתוק במבוק+תפוח

ILS 17.98

כמות
טובה זמינה

להישאר פעיל : הארנב צעצוע שעושה את החיים שלהם יותר מרגש, אומר שלום משעממת, הופך את החיים של חיית המחמד יותר מהנה, ומספק חיית המחמד שלך עם הזדמנויות לשחק ופעילות גופנית.שיניים טובות : הארנב שלנו שיניים ללעוס צעצועים טובים עבור השיניים, יכול לקדם את לעיסה אינסטינקט של מכרסמים קטנים, מספקים פעילות גופנית מעולה הזדמנויות, להימנע מוגזמת שיניים, דלקת או השמנת יתר.להגן על הרהיטים/כלוב : תליית צעצועים יכול בקלות לעורר את האינטרס של חיות מחמד.הם יכולים גם להפנות את תשומת לב ולעזור למנוע חיות מחמד להפסיק ללעוס את הכלובים או רהיטים אחרים.מתנה נהדרת : 100% טבעי, אורגני בעבודת יד עץ תפוח לעיסה מקלות חציר טימותי, כדורי ביעילות לחסל פלאק, טרטר, להסיר ריח רע מהפה ולהגן על בריאות הפה, ובכך להביא אותך ואת חיית המחמד שלך קרוב יותר.הטוחנות עבור חיות קטנות : מתאים גינאה חזירים, סנאים, ארנבים, אוגרים ומכרסמים אחרים.אחריות : או שאתה אוהב את הצעצוע,או את הכסף שלך בחזרה!. 1.שיניים לגדול מהר מדי. 2. הם לא יכולים לנשוך. 3. להשפיע על האכילה. 4. מחמד בכאב.לשמור מכרסמים פעיל.טוב לשיניים.להגן על הרהיטים/כלוב.מתנה נהדרת עבור מכרסמים בריאות.

אודות הסחורה

מוצרים דומים בקטגוריה