• חדש
JRTPK הרגל אלונקה, מתיחת הרגל, רצועת יוגה מתח הלהקה המילה אימון סוסים מתחלק למתוח את הרצועה לחצות המזלג ריקוד התעמלות לחיטוב פתיחה רכה למתוח את הרצועה.

JRTPK הרגל אלונקה, מתיחת הרגל, רצועת יוגה מתח הלהקה המילה אימון סוסים מתחלק למתוח את הרצועה לחצות המזלג ריקוד התעמלות לחיטוב

ILS 120.30

כמות
טובה זמינה

【על לשרוך הלהקה】◆חומר : Composite ארוגים אלסטי/צלילה חומר ◆משקל about300g ◆ רוחב 2 סנטימטר ◆ אורך כולל 59 אינץ ' (מתכוונן). 【למתוח בבטחה וביעילות】 זמן נוסף למתוח את הרצועה מאפשר יעיל ובטוח גוף מלא מתיחה.מושלם עבור יוגה, פילאטיס, בלט, Cross Fit וגם פיזיותרפיה, מתחמם עם מתיחה רצועת עוזר למנוע פציעות, משפר את ההחלמה שריר. 【מרגיש צעיר ובריא 】 מתיחה יהיה לשמור את השרירים שלך נייד, גמיש ובריא.מתיחות קבוע תמנע רוב פציעות כמו משך שרירים, קרע ברצועות, אפילו למעוד וליפול, משך הגב, החליק דיסקים.מתיחות קבוע יכול לשמור על הגוף שלך, צעיר, נייד, בריא של בני הנוער שלך כל הדרך אל הזהב שלך וכסף שנים.הגוף הוא כמו מכונה שצריכה קבועה כוונון ואת שימון, ה-Si-האלונקה הוא כל 1 תיבת הכלים כדי לשמור על הגוף שלך פועל smoo. 【לשפר את הגמישות ואת טווח התנועה】 למתוח את הרצועה מספק יציבות נוספת במהלך בצורה קבועה מתיחות, תנוחות.יעיל מאוד עבור ספורטאים, רקדנים או על פיזיותרפיה, למתוח את הרצועה משפר גמישות, מגביר את טווח התנועה. לקבלת ביצועים טובים יותר תוך הפחתת הסיכון לפציעה.אידיאלי עבור עבודה מהבית, במשרד, בחדר הכושר, בחוץ או פעילות גופנית.גם אם אתם מטיילים.

אודות הסחורה

מוצרים דומים בקטגוריה